„GRUPA DRUMHOUSE”

 • AUTHOR: // CATEGORY: Drumhouse

  Możliwość komentowania „Grupa Drumhouse” została wyłączona

  Witam wszystkich na naszej nowej stronie !

  Od dawna próbuję w różny sposób zarażać innych pasją jaką jest perkusja, pomagać, doradzać dzielić się swoją wiedzą, dlatego też parę lat temu powstała Szkoła Drumhouse.
  Od samego początku nie był to biznes a raczej próba stworzenia czegoś czego brakowało na naszym rynku, ale o Szkole zapewne większość z Was wie i nie o nią samą tutaj chodzi, brakowało mi jeszcze czegoś, więc wpadł mi do głowy pomysł na Pogotowie Perkusyjne, idea jest prosta, pomagamy innym kiedy właśnie tego potrzebują, takie inicjatywy łączą i tworzą pewną społeczność, a jak społeczność to czemu by nie zrobić forum i tutaj po raz kolejny moje zafascynowanie instrumentami vintage wzięło górą.
  Tak powstało forum Drumhouse Vintage, w naszym kraju coraz więcej osób interesuje się ta tematyką, a więc trzeba było coś zrobić żeby móc sobie porozmawiać i powymieniać się doświadczeniami z innymi.
  Mamy już dwa duże fora perkusyjne, ale temat vintage jest na tyle specyficzny, że nie należy traktować tego jak konkurencję dla dwóch pozostałych.

  Dlatego też zapraszam Was wszystkich do „Grupy Drumhouse” czyli Szkoły, Pogotowia i Forum Vintage, już niebawem startujemy !