INFO

„But I think that any young drummer starting out today should get himself a great teacher and learn all there is to know about the instrument that he wants to play.” Buddy Rich

 

 

Mój osobisty mistrz Buddy Rich w wywiadzie z 1956r powiedział że każdy młody perkusista , który zaczyna naukę powinien znaleźć sobie dobrego nauczyciela i nauczyć się wszystkiego tego co jest do nauczenia o instrumencie na którym chce grać.

 

Teraz już wiecie dlaczego powstaliśmy.

 

Jesteśmy pierwszą tego typu Szkołą w Krakowie a nawet w Polsce.
Oficjalnie pomysł narodził się w 2005 r , w naszych szeregach znaleźli się wtedy tacy perkusiści jak Th0rn ze Sphere, Wojtek ‚Bębniarek’ Siatkiewicz (m.in. Dr Zoydbergh, Cashmere, Krzysztof Krawczyk) , Michał ‚Dimon’ Jastrzębski z zespołu LaoChe, legendarny perkusista muzyki fusion Krzysztof Zawadzki z zespołu Walk Away, a także Dariusz ‚Wodzu’ Henczel z Oddziału Zamkniętego.

 

Sam zajmuję się edukacją od 1998r. Przez te wszystkie lata opracowałem system nauczania oparty na najlepszych materiałach edukacyjnych, wielu latach doświadczenia i obserwacji, program obejmuje wszystkie najważniejsze zagadnienia i jest tak ułożony aby nauka była najefektywniejsza.

 

Oczywiście wciąż udoskonalam i rozwijam swój program jak i warsztat dlatego też Drumhouse między innymi należy do PAS – Percussive Arts Society, najstarszej, światowej organizacji zrzeszającej perkusistów wszystkich specjalności z całego świata, działającej na rzecz szeroko pojmowanej edukacji i promocji sztuki perkusyjnej.
Utrzymuję także kontakt z wieloma perkusistami oraz innymi szkołami perkusyjnymi w Polsce o podobnym podejściu i misji do naszej, wymieniamy doświadczenia i pomysły, ale przede wszystkim wspólnie pracujemy nad poprawą jakości edukacji perkusyjnej w naszym kraju.

 

Staram się naszym uczniom pokazywać i zwracać uwagę na indywidualne podejście zarówno do gry jak i samego rozumienia muzyki, poprzez słuchanie, analizę oraz koncerty odkrywamy wiele gatunków muzycznych. Nie kopiujemy innych, staramy się zrozumieć i tworzyć – a nie odtworzyć.
Moją misją poza nauką gry jest wyrobienie w każdym wrażliwości na muzykę i sztukę, oraz umiejętności swobodnej wypowiedzi poprzez instrument, dlatego tak stawiam na indywidualizm i pasję.
Ponieważ Drumhouse chce zbudować społeczność perkusyjną, zrzeszającą prawdziwych miłośników, cyklicznie organizujemy warsztaty i koncerty z udziałem uczniów, a także gwiazd.
Służę również radą i pomocą przy dobieraniu oraz kompletowaniu sprzętu.
Lekcje mają charakter indywidualny, obejmują wszystkie poziomy zaawansowania, oczywiście również od podstaw.

 

Na start po przystąpieniu do Szkoły otrzymacie nasz „Pakiet startowy Drumhouse”.
Jeśli chcesz sprawdzić czy Drumhosue jest właśnie dla Ciebie, już dziś zapisz się na darmową lekcję.COMMENTS

0 Responses to Info