INFORMACJE

„But I think that any young drummer starting out today should get himself a great teacher and learn all there is to know about the instrument that he wants to play.”

Buddy Rich

  
Buddy Rich w wywiadzie z 1956r powiedział że każdy młody perkusista, który zaczyna naukę powinien znaleźć sobie dobrego nauczyciela i nauczyć się wszystkiego tego co jest do nauczenia o instrumencie na którym chce grać.
  
Teraz już wiecie dlaczego powstaliśmy.
  
Lekcje perkusji mają charakter indywidualny, wszystkie poziomy zaawansowania, oczywiście nauka również od podstaw.

Opracowaliśmy system nauczania oparty na najlepszych materiałach edukacyjnych , wielu latach doświadczenia i obserwacji, program lekcji obejmuje wszystkie najważniejsze zagadnienia i jest tak ułożony aby nauka gry na perkusji była najefektywniejsza.
  
Należymy do PAS Percussive Arts Society, najstarszej, światowej organizacji zrzeszającej perkusistów wszystkich specjalności z całego świata, działającej na rzecz szeroko pojmowanej edukacji i promocji sztuki perkusyjnej
  
Lekcje perkusji są nagrywane audio/video, dzięki czemu każdy w domowym zaciszu może przeanalizować lekcję i przypomnieć sobie jak należy prawidłowo wykonać ćwiczenie.
  
Dla naszych koncertujących i nagrywających w studiach nagrań uczniów Szkoły Drumhouse nie posiadających własnego instrumentu, w razie potrzeby jesteśmy w stanie udostępnić zestaw perkusyjny.
Służymy również radą i pomocą przy dobieraniu i kompletowaniu sprzętu , współpracujemy na stałe z paroma sklepami perkusyjnymi , które dla naszych uczniów stworzyły specjalnie przygotowaną ofertę.
  
Ponieważ Oddział Drumhouse w Krakowie dysponuje kilkoma profesjonalnymi zestawami perkusyjnymi w związku z tym możliwe są zajęcia grupowe, wtedy cena za godz. jest niższa o 25%.
  
Na start po przystąpieniu do Szkoły Perkusji otrzymacie nasz „Pakiet startowy Drumhouse”
  

zdjęcie

Regulamin płatności Szkoły Drumhouse

  
1. Koszt karnetu miesięcznego wynosi 180zł (cztery zajęcia godzinne w miesiącu).
2. Zakupu karnetu należy dokonać do 10 tego dnia każdego miesiąca. Po upływie tej daty uczeń może zakupić jedynie lekcje poza karnetem w cenie 55zł za godz.
3. W przypadku chęci odwołania lekcji, istnieje możliwość odrobienia zajęć, należy jednak nieobecność zgłosić nauczycielowi przynajmniej dzień wcześniej, w przeciwnym wypadku lekcja przepada (nie dotyczy to jednak choroby, bądź wypadków losowych).
4. W przypadku przerw świątecznych i wakacji wykupiony karnet można zawiesić.
5. Istnieje możliwość zakupu trzech rodzajów karnetów:
a) miesięczny
– 180zł (oszczędzasz 40zł)*
b) trzy miesięczny
– 540zł + kpt. pałek Drumhouse gratis (oszczędzasz 120zł)*
c) sześciomiesięczny
– 1080zł + dwa kpt. pałek Drumhouse gratis (oszczędzasz 240zł)*
d) dwuosobowy
– 140zł od osoby (w tym przypadku tylko karnet miesięczny)*
  
* W przypadku gdy w miesiącu wypada pięć zajęć cena karnetu zwiększa się o dodatkowe zajęcia (dotyczy to także karnetów trzymiesięcznych, sześciomiesięcznych i grupowych)
  
Wpłatę za miesięczny karnet dokonujemy gotówką bądź przelewem na konto:
  

DRUMHOUSE WOJCIECH SIATKIEWICZ

ul. Mogilska 40 , 31-546 Kraków

50 1020 5558 1111 1826 1910 0058

Tytuł przelewu: Opłata za miesiąc … 2011 , … Lekcje.

  

Pierwsza lekcja pokazowa GRATIS!

Zapraszamy do kontaktu z naszymi nauczycielami w swoim mieścieCOMMENTS

0 Responses to Informacje